Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  Zrzutka na poprawki do uni2
Hej, za jakiś czas planujemy uruchomić universum 2. Postanowiliśmy załatać nasz skrypt, dlatego odezwałem się do gościa, który ogarnia takie rzeczy i zna silnik 2moons. 

Poprawka błędu dotyczącego podań do sojuszu, zdejmowanie urlopu po 30 dniach nieaktywnosci, poprawka falangi i ACS, logowanie ruchów gracza (znacznie ułatwi sprawdzanie graczy) do tego nowy silnik walk, który będzie pokrywał się z kalkulatorami Ogame. 

Powyższych błędów nie jesteśmy w stanie sami naprawić dlatego też chcemy zlecić to osobie bardziej kumatej. 

Koszt poprawek wycenione na jakieś 80eur + 50 za nowy system walk( tutaj będziemy negocjować).

Postanowiliśmy zarządzić zbiórkę, żeby mnie trochę odciążyć finansowo.

Planujemy wdrażać poprawki na universum 1, z nowym uni wystartujemy, jak wszystko będzie gotowe. Jeszcze nie ma oficjalnej daty.

Jeśli chciałbyś wspomóc Mirkogame możesz to zrobić za pomocą Paypal w grze, bezpośrednio na adres

Quote:Kontakt@Mirkogame.pl

Bezpośrednio na moje konto bankowe:

Quote:83102024010000010205006061

Tytułem: Mirkogame - Nick

Zebrana kwota zostanie wykorzystana tylko i wyłącznie na rozwój mirkogame, a każdą wpłatę wpiszę w tym temacie. 

Z góry dziękujemy za wsparcie :-)

Wpłaty: (Nick/Kwota)

1. Kacperinjo 50zł
  2. ASENTRALIA KRÓL CYGAŃSKI CHERRY JERRY 50zł
  3. crouch3r 200zł
  4. Morphis 50zl
  5. sp1der 50zł
  6. Baszkos/HovoH 111,11zł
  7. Rufcio 100zł
  8. Dznwl 20zł

Reply
Zebraliśmy 631,11zł (bez prowizji paypal) !! Za co Serdecznie dziękujemy!!

Nie sądziłem, że przy tak małej ilości graczy osiągniemy taką sumę. 

Obecnie wydaliśmy na poprawki związane z silnikiem +- 350zł (przewalutowania itp) 

Wykupienie serwera na wyższy pakiet, co pozwoliło na częstsze backupy danych (co 3 godziny). 125zł

29.09.2019 Opłata domeny na kolejny rok 60zł oraz przedłużenie serwera na 6 miseięcy 195zł.

Na koncie pozostało -98,89.  

Wkrótce będziemy wdrażać kolejne usprawnienia. 

Wszelkie środki zostaną przeznaczone tylko i wyłącznie na rozwój Mirkogame oraz na jego utrzymanie (serwer domena)

Jeszcze raz dziękuję!!

PS Wszelkie zmiany widoczne są w changelogu w grze oraz na forum.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)